Z důvodu vytíženosti už bohužel dále venčit pejsky nemůžeme. Pokud se Vám nedaří sehnat někoho na venčení/ hlídání, určitě nám napište. Pokusíme se Vám pomoci. 


Venčení, hlídání a mazlení domácích mazlíčků v okolí Mníšku p. Brdy a Dobříše

dafka_micek_logo

Máte doma pejska, pejsky, kočičku, kočičky. Jenže chodíte taky do práce, jezdíte na služební cesty, na dovolenou, jste taky občas nemocní a tak v těchto momentech hledáte někoho, kdo se o Vašeho miláčka či miláčky postará?

Pak jste tu zcela správně! Od toho jsme tu my! Najdete nás také na:

 http://www.petsitter.cz/pavlusa-a-petrusa


Jak to u nás chodí?

delici_cara_zmensena

POZOR! NOVĚ MÁME K DISPOZICI KOČIČÍ POKOJ! Pokud budete mít zájem o hlídání kočičky či kocourka u nás doma, už to není nemožné!

delici_cara_zmensena

Prioritně volíme venčení a hlídání u vás doma. Nemáme prostory, kam bychom vaše mazlíčky umístily, protože samy jich máme hodně. Na všem se lze domluvit. Pokud máte pejska, fenku, kočičku, kocourka, kteří se bez problému snesou s dalšími fenami, psy, kocoury, slepičkami a dětmi můžeme vaše zvířátko vzít k nám domů.

Platí, že se o svěřence postaráme jako o ta naše a o ně se staráme, jak nejlépe umíme a my to umíme opravdu dobře 😉

Nejdříve si s vámi sjednáme schůzku, kde se všichni i s vašimi chlupatými mazlíčky seznámíme. Zajdeme si společně na procházku, abychom se okoukali a více se poznali. Cílem této první schůzky je si říci vše důležité ale i nedůležité o vašem zvířátku. Všechny informace si poznamenáme, aby nám nic neušlo a na nic jsme pak při venčení nebo hlídání nezapomněly 😉

Máte zájem o naše služby? Chcete zaslat ceník služeb? Napište nám:

Červenec 2017

Elsa_11_07_17_profilovkaElsa_11_07_17_kuk

Venčíme krásnou psí dámu, desetiletou Elsu plemene ridgeback. Je to miloučká fena; v lese splývá s přírodou, že by si ji jeden spletl se srnou. 


BANNER_VENCENI_maly


Těšíme se na vaše zvířátka. 
Pavla & Petra

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.