logo_zvire_v_nouzi

Našli jste poraněné volně žijící zvíře v našem okolí? Každý všední den od 8 do 16 hodin můžete volat Pražské zvířecí záchrance na 774 155 185, mimo tyto dny a hodiny můžete volat do Záchranné stanice v Jinonicích na 773 772 771. Než vezmete jakékoliv zvíře do ruky, pokud to není bezpodmínečně nutné např, v ohrožení  života u dálnice, apod., určitě nejdříve volejte.


logo_pesoklubChcete si adoptovat pejska z útulku? Děláte určitě dobře! Našli jste pejska a nevíte, na koho se obrátit? Zkuste Pesoklub na Dobříši. Volat můžete paní Oplíštilové (vedoucí útulku), tel. 724 077 264. Můžete také využít nabídky Psí školky ;-). Webové stránky: http://pesoklub.cz/.

 

 

 


Určitě už jste navštívili Veverušku – záchrannou stanici pro veverky obecné tady u nás na Slapech. Pokud ne, určitě neváhejte. Hlavně se, v případě, že najdete osiřelé mládě veverky, nebo sraženou či jinak poraněnou veverku, můžete obrátit na paní Míkovou, tel. 604 660 916. , webové stránky: http://www.zsveveruska.wz.cz/


farma_jedne_zenyŽe společné soužití zvířat a lidí prospívá duši i tělu je celkem známá věc. Jaké je to ale v praxi, když zvíře léčí člověka? O tom je krásná a hlavně komplexní práce s názvem zooterapie. Navštivte Farmu jedné ženy na Dobříši, setkáte se tam nejen s milou Klárou, roztomilou psí smečkou, ale také s úžasnými kozími dámami v různém věku, kůzlátky a třešničkou na dortu je náš oblíbený osmiletý oslík Pedro. Webové stránky: http://farmajednezeny.cz/sluzby-zooterapie.


szlogo238t

Útulky praskají ve švech. Dejte přednost zvířátkům z nich. Vždycky se najdou tací, kteří zvolí psa s PP, buďme tímto krokem zase blíže přírodě a pomáhejme svým rozhodnutím. Pro lidi, kteří se o zvířátka v útulku starají jsou to srdeční záležitosti, vždy vám v případě nesnází budou po ruce, můžete se na ně s radou kdykoliv obrátit. Nebojte se vzít si zvíře, u kterého sice nemusíte znát původ, ale za to víte, že mu tím změníte navždy život a nejen jemu. Navštivte web: https://www.srdcovky.eu/


Děláte prospěšnou práci pro zvířátka nebo přírodu? Napište nám, rádi Vás přidáme do našeho listu.


Komentáře jsou uzavřeny.